shape
email infologmy@gmail.com phone+48 795 032 335
gradient gradient element gradient

Pytania
i odpowiedzi

1.

+ - icon

Nie, program instaluje się na telefonie urządzeniu które ma być monitorowanie i tylko te urządzenie telefon będzie monitorowany w którym jest zainstalowane oprogramowanie i nie ma znaczenia jakiego operatora karta będzie do niego włożona.

2.

+ - icon

Sama instalacja trwa bardzo krótko zależnie od telefonu i jego szybkości razem z konfiguracją przeważnie jest to około 5 minut.
Opcje ustawień programu i ustawienia w systemie zależą od modelu telefonu wersji oprogramowania czy nakładki na androida

3.

+ - icon

Zawsze program instalowany jest w pamięci telefonu i nie ma innej opcji i nie można tego zmienić

4.

+ - icon

Tak. Możesz używać dowolnej karty SIM w trakcie instalacji lub dokonać instalacji bez karty SIM konieczny jest dostęp do internetu transmisja danych lub WiFi karta SIM nie jest wymagana podczas instalacji.

5.

+ - icon

Sterowanie z panelu oraz komendy sms ustawienia podsłuch wszystko robimy z panelu użytkownika logowanie poprzez podany mail i hasło podane przy instalacji to wszystko możemy robić z telefonu tabletu lub komputera.

6.

+ - icon

Tak jest wymagany przy instalacji programów jak i niezbędny do wysyłania danych musi być aktywna transmisja danych lub WiFi jeżeli telefon nie ma dostępu do internetu zebrane dane wysyła gdy połączenie z internetem będzie dostępne aktywne.

7.

+ - icon

Tak. program zainstaluje się w wersji demo gdy okres ten się skończy korzystanie z funkcji programu będzie możliwe tylko na tym telefonie na którym jest wykupiona aktywna licencja.
Na jednej licencji w tym samym czasie będzie działała na jednym telefonie na każdy telefon jest konieczne wykupienie licencji można ją przenosić na inne telefony jeżeli mamy w panelu klika telefonów urządzeń.

8.

+ - icon

Instalacja zdalna oraz poprzez sms odpowiadamy nie ma instalacji zdalnych i takowe nigdy nie istniały i istnieć nie będą.
Instalacja zdalna jest możliwa ale odbywa się wyłącznie poprzez udzielenie dostępu dla firm trzecich poprzez na przykład program TeamViewer, ale musimy i tak mieć dostęp do tego telefonu aby po zainstalowaniu aplikacji udzielić do niego dostępu.
Jedynym wyjściem dla instalacji zdalnej jest wynajęcie hakera do instalacji zdalnej w tym przypadku jest to możliwe ,jeżeli haker sobie poradzi z obejściem zabezpieczeń telefonu.

9.

+ - icon

Program linki do pobrania i instrukcje wysyłamy jak najszybciej w godzinach pracy podanych na stronie,czas wysyłki może się w niektórych przypadkach wydłużyć do 24 godzin.
Reklamacje na wysyłkę na maila można składać po 24 godzinach maksymalny czas reklamacji jest do 30 dni.

10.

+ - icon

Keylogger to zapis klawiatury przechwytuje wszystkie informacje wpisane przez osobę na klawiaturze również z czatu,hasła,stron www,aplikacji,kont i inne.

11.

+ - icon

Jedna licencja umożliwia jednoczesne monitorowanie jednego urządzenia w okresie ważności.

12.

+ - icon

Możesz monitorować tyle urządzeń, ile chcesz w tym samym czasie, ale każde urządzenie będzie oddzielnej licencji. Oznacza to, że jeśli chcesz monitorować 2 urządzenia naraz, musisz kupić dwie licencje.

13.

+ - icon

Ta aplikacja do śledzenia telefonu jest w 100% wolna od wirusów, a wszystkie dane użytkownika są szyfrowane i chronione. Dzięki temu możesz go bezpiecznie używać bez obawy wycieku danych.

14.

+ - icon

Opłaty za połączenia są naliczane zgodnie z posiadanym abonamentem zalecamy posiadanie wykupionego pakietu danych internetowych przeważnie wystarcza pakiet 2 Gb .
Zebrane informacje z programu wysyłane są z telefonu urządzenia poprzez transmisje danych lub WiFi.

15.

+ - icon

Tak, możesz śledzić bieżącą lokalizację w panelu Online na żywo plus historię lokalizacji oraz przebytą trasę .

16.

+ - icon

Nie ma ograniczeń co do przesyłania danych z urządzenia . Innymi słowy, wszystkie monitorowane dane zostaną przesłane do panelu użytkownika bez limitu i ograniczeń.

17.

+ - icon

Tak, musisz najpierw zainstalować program na nowym urządzeniu na tym samym koncie użytkownika po zainstalowaniu nowego należy wykupić nową licencje lub przenieść licencję która jest wykupiona i aktywna w panelu.

18.

+ - icon

Podsłuchać rozmowę można w dwojaki sposób nowe wersje programu posiadają funkcję nagrywania połączeń i nagrywanie otoczenia wtedy wszystkie są przesyłane na panel użytkownika lub oraz powiadomienia na maila zależnie to również od wersji posiadanego programu.
Rozmowy odsłuchane mogą z panelu lub można je również pobrać dzięki temu w każdej chwili można je odsłuchać można je również zapisać zarchiwizować programy na licencjach umożliwia podsłuchanie rozmowy na żywo i nagrywanie lub nagrywanie w zaplanowanym czasie.
Wszystko można wykonać zdalnie z panelu użytkownika panel działa na telefonach tabletach komputerach możesz sterować bezpośrednio lub specjalne komendy wysyłane z telefonu.

19.

+ - icon

NIE koniecznie instalacja jest prosta i łatwa programy instaluje się tak samo jak każde inne programy aplikacje na androidzie.
Program instaluje się w telefonie który ma być monitorowany trzeba mieć do niego dostęp jeżeli nie potrafimy tego zrobić można skorzystać z serwisu GSM lub wysyłać go do nas zależnie od wersji programu robimy to bezpłatnie lub za niewielką opłatą.
Operatorzy producenci często stosują również swoje nakładki systemowe lub systemy zmodyfikowane wtedy są wymagane dodatkowe ustawienia na systemie w telefonie przed instalowaniem aby uniknąć problemów należy przeczytać instrukcję dodatkowych ustawień na dany model telefonu udostępniamy również filmy jak prawidłowo wykonać instalację i ustawić
instalację możemy również wykonać my lub serwis osoba trzecia na Państwa zlecenie.

20.

+ - icon

Sam użytkownik nie jest w stanie stwierdzić obecności programu jeżeli zostały prawidłowo zrobione ustawienia na telefonie jest program o najwyższym stopniu niewykrywalny i nie ma fizycznie do niego dostępu tak jak w innych poprzez kody dlatego nawet specjalista nie stwierdzi od kogo i skąd program pochodzi.

21.

+ - icon

Program z linkami do pobrania i instrukcjami jest wysyłany na podanego maila przy zamówieniu,jeżli ma być wysłany na inny mail należy go podać w uwagach.

22.

+ - icon

Należy skontaktować się z nami lub wykupić odnowić licencję przedłużenie odbywa się albo automatyczne przez nas albo w panelu wpisujemy kod wykupionej licencji nie trzeba ponownie instalować programu zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej zawsze służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów.
licencje można przedłużyć na okres 15,30,90,182,365,730 dni

23.

+ - icon

Pozwala ona poznać pozycję telefonu urządzenia monitorowanego lub zlokalizować go z panelu na żywo, zależy to od wersji posiadanego programu dane z lokalizacji można przeglądać na panelu użytkownika są wersje które wysyłają współrzędne również na telefon lub maila. Konkretną pozycję możemy zobaczyć bezpośrednio na mapie lub uruchamiając odpowiedni link zależnie od wersji programu w nowych wersjach istnieje również monitorowanie na żywo na panelu web.

24.

+ - icon

Najczęściej program bez problemów działa nadal, jednak w zależności od systemu operacyjnego i rodzaju aktualizacji może zdarzyć się sytuacja, że trzeba będzie przeinstalować aplikację ponownie.

25.

+ - icon

Będzie działał pod warunkiem uruchomienia roamingu danych na telefonie monitorowanym lub transmisja bezpłatnie poprzez WiFi.

26.

+ - icon

Wszystkie nasze wersje programu umożliwiają przeinstalowanie na inny telefon pod warunkiem ze jest to telefon zgodny z wykupionym programem przykład jeżeli jest to wersja programu na system Android telefon urządzenie musi być również na Androidzie.

27.

+ - icon

Powodów może być kilka. Najczęściej jest to spowodowane brakiem dostępu do internetu, brakiem środków na koncie, słabym zasięgiem sieci GSM, a co za tym idzie słabą jakością połączenia lub po prostu wyczerpaniem pakietu internetowego lub w przypadku sieci Play brak ustawionego roamingu danych w telefonie.

28.

+ - icon

Pogram wysyła dane poprzez internet transmisja danych lub WiFi jeżeli jest wykupiony pakiet danych u operatora nie pozostawia to śladów a jedynie ilość wysyłanych danych, które nie wiadomo gdzie i przez jaki program zostały wysłane.

29.

+ - icon

Programy są pod określone systemy operacyjne obecnie przeważnie są to programy na system Android , ale na indywidualne zamówienie posiadamy również w ofercie programy na systemy takie jak iOS,Symbian,Windows Mobile oraz na komputery Windows i komputery Mac

30.

+ - icon

Licencja wygasa po okresie ważności a dane są przechowywane jeszcze przez podany okres kiedy licencja się kończy jest zawsze podana w panelu użytkownika i można ja przedłużyć zdalnie lub poprze wpisanie klucza w panelu użytkownika.
Nie trzeba instalować programu ponownie ale gdy przekroczymy czas nie aktywnej licencji w panelu dane z panelu zostaną usunięte ,program ponownie będzie aktywny po przedłużeniu licencji na kolejny wykupiony okres

31.

+ - icon

Osoba mająca dostęp do specjalistycznego sprzętu, która dostanie zlecenie sprawdzenia telefonu pod kątem istnienia takiego programu, prawdopodobnie go znajdzie ale nie stwierdzi skąd i od kogo jest program mowa tu o nowej wersji z funkcjami na żywo na pewno tradycyjnych czynności serwisowe wyklucza znalezienie oprogramowania szpiegowskiego. Nie ma więc takiej możliwości, aby serwis GSM stwierdził obecność aplikacji SpyPhone.

32.

+ - icon

Telefonem nadzorującym może być dowolny telefon smartfon tablet lub komputer. Nie ma tu żadnych szczególnych wymagań,ważne jest to czy przeglądarka jest aktualna i obsługuje wszystkie nowe wtyczki .

33.

+ - icon

Podsłuch otoczenia na żywo możliwy jest z panelu użytkownika lub nagranie otoczenia z panelu lub nagrywanie poprzez wysłanie komendy SMS z odpowiednią komendą ze zdefiniowaną długością trwania takiego nagrania. Może być możliwy też na żywo przez panelu www, z poziomu telefonu tabletu komputera zdalnie włączysz mikrofon w monitorowanym telefonie.

34.

+ - icon

Tak, spyphone posiada funkcję podsłuchiwania rozmów telefonicznych w czasie rzeczywistym z poziomu telefonu tabletu komputera przez panel www,ale nie jest to konieczne bo rozmowy są i tak nagrywane. Każda rozmowa przychodząca lub wychodząca zostanie nagrana i przesłana na panel użytkownika lub również na mail.

35.

+ - icon

Tak licencje można przedłużyć na kolejny okresy 15,30,90,182,365,730 dni w terminie 30 dni od wygaśnięcia.Nie przedłużone licencje są usuwane po 30 dniach wraz z nieaktywnym kontem,konta testowe na 2 dni jeżeli nie zostaną aktywowane na licencję usuwane są po 7 dniach.
Klucze licencji są ważne jeden miesiąc od czasu wygenerowania a ich użycie po terminie jednego miesiąca nie jest już możliwe.

36.

+ - icon

Aby przenieść program na inny telefon musi być zainstalowany na drugim telefonie i na tym samym koncie
licencja podczas przenoszenia musi być aktywna na obu telefonach
przenosi się z panelu ikona po lewej stronie na dole subskrypcje transferuj przenieś na telefon

37.

+ - icon

Licencje można przedłużyć na kolejny wybrany okres w terminie 30 dni od wygaśnięcia,wyjątkiem są konta testowe na 2 dni które są usuwane po 7 dniach.
Nie przedłużone nieaktywne konta licencyjne są usuwane po 30 dniach.
Konta testowe na 2 dni jeżeli nie zostaną aktywowane na licencję,będą usunięte po 7 dniach.

38.

+ - icon

Należy podać prawdziwy swój mail i swoje hasło.
Zalecamy wykorzystanie maila który został stworzony wyłącznie do tego celu,na maila przychodzi potwierdzenie po instalacji które należy
zaakceptować aby korzystać z programu bez ograniczeń.

39.

+ - icon

Nie nie musi nie jest to niezbędne i konieczne program działa również bez Root .

40.

+ - icon

Root w telefonie nie jest konieczny ale zwiększa możliwość monitorowania zwiększa ilości funkcji odczytu danych i sterowania funkcjami programu z panelu.

41.

+ - icon

Po wpisaniu klucza należy się wylogować i zalogować ponownie aby funkcje pro zostały aktywowane.
W razie problemu z aktywacja do wersji pro prosimy o kontakt.

42.

+ - icon

Niestety obecnie nie jest obsługiwane zdalne odinstalowanie aplikacji dla Androida. Aby odinstalować urządzenie, musisz mieć dostęp do urządzenia .

43.

+ - icon

Żadne dane nie zostaną przesłane do panelu online użytkownika po odinstalowaniu programu na urządzeniu.

44.

+ - icon

Tak można wpisać wcześniej klucze się sumują nic nie przepada ,a pozostałe dni licencji pozostają.

45.

+ - icon

Kucze są ważne jeden miesiąc od czasu wygenerowania ,kupione klucze nie podlegają zwrotom a ich użycie po terminie jednego miesiąca nie jest możliwe.

46.

+ - icon

Łamanie regulaminu podawanie podszywanie się pod maile pokazowe z filmów instrukcji,rejestracja programu na maile pokazowe skutkować będzie usunięciem takich konto.
Podane dane mail są wyłącznie pokazowe ,należy podać prawdziwy swój mail i swoje hasło.
Zalecamy wykorzystanie maila który został stworzony wyłącznie do tego celu,na maila przychodzi potwierdzenie po instalacji które należy,zaakceptować aby korzystać z programu bez ograniczeń.

47.

+ - icon

ANDROID
1. Jak znaleźć wersję systemu operacyjnego?
Z poziomu ekranu głównego wybierz Aplikacje > Ustawienia > Informacje o urządzeniu > Wersja systemu Android.
2. Czym jest Root?
Root umożliwia dostęp do plików systemowych Androida, zwiększa możliwość monitorowania funkcji i zwiększa ilości funkcji programu spyphone.

image/svg+xml
Szybki kontakt z nami: +48 795 032 335