shape
email [email protected] phone+48 795 032 335
gradient gradient element gradient

Pytania
i odpowiedzi

1.

+ - icon

Nie, program instaluje się na telefonie urządzeniu które ma być monitorowanie i tylko te urządzenie telefon będzie monitorowany w którym jest zainstalowane oprogramowanie i nie ma znaczenia jakiego operatora karta będzie do niego włożona.

2.

+ - icon

Jak sprawdzić status telefonu w panelu online jest opisany dostępny na stronie spyphone.pl/jak-sprawdzic-spyphone

3.

+ - icon

Niezawodność jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy przekonani o pełnej satysfakcji naszych klientów z naszej aplikacji monitorującej. Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo. Jeśli nadal nie masz pewności co do funkcji monitorowania spyphone, wypróbuj go w wersji testowej na 2 dni

4.

+ - icon

Sama instalacja trwa bardzo krótko zależnie od telefonu i jego szybkości razem z konfiguracją przeważnie jest to około 5 minut.
Opcje ustawień programu i ustawienia w systemie zależą od modelu telefonu wersji oprogramowania czy nakładki na androida

5.

+ - icon

Spy-Phone jest powiązany z IMEI Twojego urządzenia. Zmiana karty SIM używanej z monitorowanym urządzeniem nie wpłynie na monitorowanie urządzenia jeżeli nowa karta SIM ma dostęp do internetu .

6.

+ - icon

Możesz dodać inne urządzenia do swojego konta . Instalując aplikację na nowym urządzeniu, upewnij się, że używasz tego samego adresu e-mail i hasła, które były używane przy rejestracji konta przy instalacji. Uzyskaj dostęp do pulpitu nowego urządzenia kliknij na dane urządzenie w panelu użytkownika.

7.

+ - icon

Zawsze program instalowany jest w pamięci telefonu i nie ma innej opcji i nie można tego zmienić

8.

+ - icon

Tak. Możesz używać dowolnej karty SIM w trakcie instalacji lub dokonać instalacji bez karty SIM konieczny jest dostęp do internetu transmisja danych lub WiFi karta SIM nie jest wymagana podczas instalacji.

9.

+ - icon

Sterowanie z panelu oraz komendy sms ustawienia wszystko robimy z panelu użytkownika logowanie poprzez podany mail i hasło podane przy instalacji to wszystko możemy robić z telefonu tabletu lub komputera.

10.

+ - icon

Tak jest wymagany przy instalacji programów jak i niezbędny do wysyłania danych musi być aktywna transmisja danych lub WiFi jeżeli telefon nie ma dostępu do internetu zebrane dane wysyła gdy połączenie z internetem będzie dostępne aktywne.

11.

+ - icon

Tak. program zainstaluje się w wersji testowej na 2 dni, gdy okres ten się skończy korzystanie z funkcji programu będzie możliwe tylko na tym telefonie na którym jest wykupiona aktywna subskrypcja.
Na jednej subskrypcji w tym samym czasie będzie działała na jednym telefonie na każdy telefon jest konieczne wykupienie kolejnej jeżeli ma być aktywna na dwóch telefonach lub więcej każde na każde z nich musi być wykupiona subskrypcja którą można przenosić na inny telefon jeżeli mamy w panelu klika telefonów urządzeń.

12.

+ - icon

Kupując licencję testową na 2 dni, możemy ją zainstalować tylko raz w danym telefonie.Nie ma możliwości ponownego przedłużenia na 2 dni tego samego telefonu aby wydłużyć czas licencji. Natomiast można licencje testową 2 dniową przedłużyć na okres 15, 30, 90 ,182, 365 dni.

13.

+ - icon

Nie wszystkie telefony na systemie Android obsługują wsparcie wejścia liniowego strumienia audio telefonu, umożliwiające nagrywania rozmów z obydwóch stron
rozmówców. W niektórych modelach telefonów z systemem android jest ograniczona możliwość nagrywania rozmów przez telefon, lub jest całkiem niemożliwa, spowodowane jest to ograniczeniem sprzętowym samego telefonu.
Telefony oparte na systemie Android nie posiadają fabrycznej funkcji lub dedykowanej aplikacji, która umożliwia nagranie rozmowy. Kiedyś było to możliwe z poziomu systemu, bez zbędnej kombinacji. Jest to celowe zagranie, ponieważ Google nie chce zostać oskarżone o pomoc w łamaniu prawa. Czy słusznie? Temat jest co najmniej dyskusyjny.
Google nie pozwala na dostęp do numeru telefonu w trakcie połączenia, a więc uniemożliwi to zapisywanie nagrań z numerem rozmówcy. Rozmowa zostanie zapisana jako „Nieznany”, co można później edytować. W wielu przypadkach bez root nie jest możliwe nagrywanie rozmów z Messengera, WhatsApp’a czy pozostałych komunikatorów. Ponadto, jeśli korzystacie z WiFi Calling, rozmowa również się nie nagra.

14.

+ - icon

Monitorowane urządzenie może przestać przesyłać dane, jeśli:
Monitorowane urządzenie ma twardy reset.
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego monitorowanego urządzenia.
Monitorowane urządzenie nie jest połączone z Internetem.
Aplikacja zostanie usunięta z monitorowanego urządzenia.

15.

+ - icon

Aby dostosować ustawienia danych lokalizacji GPS, zwiększ „Interwał odległości GPS” do 500 metrów lub więcej na pulpicie użytkownika w obszarze Lokalizacja GPS.

16.

+ - icon

Spy-Phone nie będzie pobierać dane lokalizacji GPS , jeśli usługa lokalizacji jest GPS jest włączona na urządzeniu ,możliwa jest w tym przypadku lokalizacja po GSM i WiFi jeżeli jest aktywna.

17.

+ - icon

W przypadku, gdy monitorowane urządzenie używa aplikacji innej firmy do wysyłania wiadomości SMS, na przykład GoSMS, Spy-Phone nie będzie w stanie przechwytywać wiadomości wychodzących.

18.

+ - icon

Zaloguj się do pulpitu użytkownika.
Przejdź do „Kontaktów”.
Znajdź kontakt, który chcesz zablokować lub odblokować.
Kliknij link obok kontaktu, który chcesz zablokować lub odblokować.

19.

+ - icon

Instalacja zdalna oraz poprzez sms odpowiadamy nie ma instalacji zdalnych i takowe nigdy nie istniały i istnieć nie będą.
aby zainstalować aplikację wymagany jest dostęp do urządzenia.
Instalacja zdalna jest możliwa ale odbywa się wyłącznie poprzez udzielenie dostępu dla firm trzecich poprzez na przykład program TeamViewer, ale musimy i tak mieć dostęp do tego telefonu aby po zainstalowaniu aplikacji udzielić do niego dostępu.

20.

+ - icon

Program linki do pobrania i instrukcje wysyłamy jak najszybciej w godzinach pracy podanych na stronie,czas wysyłki może się w niektórych przypadkach wydłużyć do 24 godzin.
Reklamacje na wysyłkę na maila można składać po 24 godzinach maksymalny czas reklamacji jest do 30 dni.

21.

+ - icon

Keylogger keylog to zapis klawiatury przechwytuje informacje pisane na klawiaturze

22.

+ - icon

Jedna licencja umożliwia jednoczesne monitorowanie jednego urządzenia w okresie ważności.

23.

+ - icon

Możesz monitorować tyle urządzeń, ile chcesz w tym samym czasie, ale każde urządzenie będzie oddzielnej licencji. Oznacza to, że jeśli chcesz monitorować 2 urządzenia naraz, musisz kupić dwie licencje.

24.

+ - icon

Ta aplikacja do śledzenia telefonu jest w 100% wolna od wirusów, a wszystkie dane użytkownika są szyfrowane i chronione. Dzięki temu możesz go bezpiecznie używać bez obawy wycieku danych.

25.

+ - icon

GeoFence służy do otrzymywania powiadomień, gdy monitorowane urządzenie wchodzi lub opuszcza ustawione ogrodzenie geograficzne.
Poniżej znajdują się kroki, aby ustawić ogrodzenie geograficzne:
Zaloguj się do panelu użytkownika.
Przejdź do „Geofence” w menu bocznym paska
Kliknij przycisk „Utwórz nowy”, aby ustawić nowe ogrodzenie geograficzne dla monitorowanego urządzenia.
Zostanie wyświetlona mapa z ostatnią lokalizacją monitorowanego urządzenia. Przenieś pinezkę w inne miejsce, w którym chcesz ustawić ogrodzenie.
Wpisz nazwę miejsca poniżej pola mapy i kliknij Zapisz.
Możesz zobaczyć swoją ustawioną listę ogrodzeń Geo w tabeli. Jeśli chcesz zaktualizować (zmienić) swoje istniejące ogrodzenie geograficzne, kliknij „Wyświetl mapę”.
Uwaga: GeoFence będzie działać prawidłowo i zapewnia dokładne informacje o lokalizacji do 50 metrów, o ile monitorowane urządzenie ma włączoną opcję GPS.

26.

+ - icon

Spy-Phone zapewnia również możliwość zaplanowania określonej akcji na urządzeniu docelowym. Możesz wybrać dzień i godzinę monitorowania oraz ustawić określone przedziały czasowe.
Zaloguj się do panelu użytkownika .
W Ustawieniach wybierz „Domyślny interwał oglądania”.
Określ przedział dnia, w którym chcesz monitorować telefon.

27.

+ - icon

Wszystkie funkcje Spy-Phone działają odpowiednio tylko wtedy, gdy monitorowane urządzenie jest podłączone do Internetu. Aby skorzystać z najlepszych wyników funkcji harmonogramu audio / foto:
Zaplanuj żądane działanie z 4-5 godzinnym wyprzedzeniem.
Zmień „interwał synchronizacji” w ustawieniach na 7200.
Nie ustawiaj przechwytywania dźwięku dłużej niż 15 minut.
Upewnij się, że żądane zaplanowane działania nie pokrywają się. Spy-Phone może nie wykonać dwóch lub więcej czynności zaplanowanych w tym samym czasie.

28.

+ - icon

Opłaty za połączenia są naliczane zgodnie z posiadanym abonamentem zalecamy posiadanie wykupionego pakietu danych internetowych przeważnie wystarcza pakiet 2 Gb .
Zebrane informacje z programu wysyłane są z telefonu urządzenia poprzez transmisje danych lub WiFi.

29.

+ - icon

Tak, możesz śledzić bieżącą lokalizację w panelu Online na żywo plus historię lokalizacji oraz przebytą trasę .

30.

+ - icon

Nie ma ograniczeń co do przesyłania danych z urządzenia . Innymi słowy, wszystkie monitorowane dane zostaną przesłane do panelu użytkownika bez limitu i ograniczeń.

31.

+ - icon

Tak, musisz najpierw zainstalować program na nowym urządzeniu na tym samym koncie użytkownika po zainstalowaniu nowego należy wykupić nową licencje lub przenieść licencję która jest wykupiona i aktywna w panelu.

32.

+ - icon

Nagrywanie rozmów odbywa się automatycznie i jest wysyłane na panel.
Funkcję nagrywania połączeń i nagrywanie otoczenia wtedy wszystkie są przesyłane na panel użytkownika lub oraz powiadomienia na maila zależnie to również od wersji posiadanego programu.
Rozmowy odsłuchane mogą z panelu lub można je również pobrać dzięki temu w każdej chwili można je odsłuchać można je również zapisać zarchiwizować programy na licencjach umożliwia podsłuchanie rozmowy na żywo i nagrywanie lub nagrywanie w zaplanowanym czasie.
Wszystko można wykonać zdalnie z panelu użytkownika panel działa na telefonach tabletach komputerach możesz sterować bezpośrednio lub specjalne komendy wysyłane z telefonu.

33.

+ - icon

Zaloguj się do pulpitu .
Przejdź do „Wykorzystanie aplikacji”.
Znajdź aplikację, którą chcesz zablokować / odblokować.

34.

+ - icon

Otwórz „Ustawienia systemowe” »„ Aplikacje ”.
Przejdź do zakładki „WSZYSTKIE” i wybierz „SuperSu lub inną zarządzającą uprawnieniami Root”.
Kliknij „Wyłącz” powiadomienia.

35.

+ - icon

NIE koniecznie instalacja jest prosta i łatwa programy instaluje się tak samo jak każde inne aplikacje na androidzie.
Instaluje się w telefonie który ma być monitorowany trzeba mieć do niego dostęp jeżeli nie potrafimy tego zrobić można skorzystać z pomocy osoby która nie ma problemu z obsługą telefonu lub skorzystać z serwisu GSM .
Operatorzy producenci często stosują również swoje nakładki systemowe lub systemy zmodyfikowane wtedy są wymagane dodatkowe ustawienia na systemie w telefonie przed instalowaniem aby uniknąć problemów należy przeczytać instrukcję dodatkowych ustawień na dany model telefonu udostępniamy również filmy jak prawidłowo wykonać instalację i ustawić.

36.

+ - icon

Ikona aplikacji jest nie widoczna w telefonie lub urządzeniu.

37.

+ - icon

Program z linkami do pobrania i instrukcjami jest wysyłany na podanego maila przy zamówieniu,jeżli ma być wysłany na inny mail należy go podać w uwagach.

38.

+ - icon

Należy skontaktować się z nami lub wykupić odnowić licencję przedłużenie odbywa się albo automatyczne przez nas albo w panelu wpisujemy kod wykupionej licencji nie trzeba ponownie instalować programu zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej zawsze służymy pomocą .
Subskrypcję aplikację program klucz licencyjny można przedłużyć na okres 15,30,90,182,365 dni

39.

+ - icon

Pozwala ona poznać pozycję telefonu urządzenia monitorowanego lub zlokalizować go z panelu na żywo, zależy to od wersji posiadanego programu dane z lokalizacji można przeglądać na panelu użytkownika są wersje które wysyłają współrzędne również na telefon lub maila. Konkretną pozycję możemy zobaczyć bezpośrednio na mapie lub uruchamiając odpowiedni link zależnie od wersji programu w nowych wersjach istnieje również monitorowanie na żywo na panelu web.

40.

+ - icon

Najczęściej program bez problemów działa nadal, jednak w zależności od systemu operacyjnego i rodzaju aktualizacji może zdarzyć się sytuacja, że trzeba będzie przeinstalować aplikację ponownie.

41.

+ - icon

Będzie działał pod warunkiem uruchomienia roamingu danych na telefonie monitorowanym lub transmisja bezpłatnie poprzez WiFi.

42.

+ - icon

Wszystkie nasze wersje programu umożliwiają przeinstalowanie na inny telefon pod warunkiem ze jest to telefon zgodny z wykupionym programem przykład jeżeli jest to wersja programu na system Android telefon urządzenie musi być również na Androidzie.

43.

+ - icon

Powodów może być kilka. Najczęściej jest to spowodowane brakiem dostępu do internetu, brakiem środków na koncie, słabym zasięgiem sieci GSM, a co za tym idzie słabą jakością połączenia lub po prostu wyczerpaniem pakietu internetowego lub w przypadku sieci Play brak ustawionego roamingu danych w telefonie.

44.

+ - icon

Aplikacja wysyła dane poprzez internet transmisja danych lub WiFi jeżeli jest wykupiony pakiet danych u operatora nie pozostawia to śladów a jedynie ilość wysyłanych danych, które nie wiadomo gdzie i przez jaki program zostały wysłane.

45.

+ - icon

Programy są pod określone systemy operacyjne są to programy na system Android .

46.

+ - icon

Licencja wygasa po okresie ważności a dane są przechowywane jeszcze przez podany okres kiedy licencja się kończy jest zawsze podana w panelu użytkownika i można ja przedłużyć zdalnie lub poprze wpisanie klucza w panelu użytkownika.
Nie trzeba instalować programu ponownie ale gdy przekroczymy czas nie aktywnej licencji w panelu dane z panelu zostaną usunięte ,program ponownie będzie aktywny po przedłużeniu licencji na kolejny wykupiony okres

47.

+ - icon

Aby zainstalować aplikację trzeba mieć fizyczny dostęp do telefonu lub innego urządzenia które ma być monitorowane.

48.

+ - icon

Telefonem nadzorującym może być dowolny telefon smartfon tablet lub komputer. Nie ma tu żadnych szczególnych wymagań,ważne jest to czy przeglądarka jest aktualna i obsługuje wszystkie nowe wtyczki .

49.

+ - icon

Podsłuch otoczenia na żywo możliwy jest z panelu użytkownika lub nagranie otoczenia z panelu lub nagrywanie poprzez wysłanie komendy SMS z odpowiednią komendą ze zdefiniowaną długością trwania takiego nagrania. Może być możliwy też na żywo przez panelu www, z poziomu telefonu tabletu komputera zdalnie włączysz mikrofon w monitorowanym telefonie.

50.

+ - icon

Tak, posiada funkcję odsłuchu rozmów telefonicznych w czasie rzeczywistym z poziomu telefonu tabletu komputera przez panel www,ale nie jest to konieczne bo rozmowy są i tak nagrywane. Każda rozmowa przychodząca lub wychodząca zostanie nagrana i przesłana na panel użytkownika lub również na mail.

51.

+ - icon

Tak licencje można przedłużyć na kolejny okresy 15,30,90,182,365 dni w terminie 30 dni od wygaśnięcia. Nie przedłużone licencje są usuwane po 30 dniach wraz z nieaktywnym kontem, konta testowe na 2 dni jeżeli nie zostaną aktywowane na licencję usuwane są po 7 dniach.
Klucze licencji są ważne jeden miesiąc od czasu wygenerowania a ich użycie po terminie jednego miesiąca nie jest już możliwe.

52.

+ - icon

Klucz licencji jest na wersje 15,30,90,182,365 dni.

53.

+ - icon

Nie wersja na 2 dni jest wersja testową nie ma klucza na test na 2 dni.

54.

+ - icon

Nie można przedłużyć na 2 dni, można przedłużyć na15,30,90,182,365 dni.

55.

+ - icon

Aby przenieść program na inny telefon musi być zainstalowany na drugim telefonie i na tym samym koncie
licencja podczas przenoszenia musi być aktywna na obu telefonach
przenosi się z panelu ikona po lewej stronie na dole ikona Subskrypcja >Przeniesienie Subskrypcji>i przenieś na nowy telefon.

56.

+ - icon

Licencje można przedłużyć na kolejny wybrany okres w terminie 30 dni od wygaśnięcia,wyjątkiem są konta testowe na 2 dni które są usuwane po 7 dniach.
Nie przedłużone nieaktywne konta licencyjne są usuwane po 30 dniach.
Konta testowe na 2 dni jeżeli nie zostaną aktywowane na licencję,będą usunięte po 7 dniach.

57.

+ - icon

Należy podać prawdziwy swój mail i swoje hasło.
Zalecamy wykorzystanie maila który został stworzony wyłącznie do tego celu,na maila przychodzi potwierdzenie po instalacji które należy
zaakceptować aby korzystać z programu bez ograniczeń.

58.

+ - icon

Nie nie musi nie jest to niezbędne i konieczne program działa również bez Root .

59.

+ - icon

Root w telefonie nie jest konieczny ale zwiększa możliwość monitorowania zwiększa ilości funkcji odczytu danych i sterowania funkcjami programu z panelu.

60.

+ - icon

Po wpisaniu klucza należy się wylogować i zalogować ponownie aby funkcje pro zostały aktywowane.
W razie problemu z aktywacja do wersji pro prosimy o kontakt.

61.

+ - icon

Aby odinstalować musisz mieć dostęp do urządzenia .

62.

+ - icon

Żadne dane nie zostaną przesłane do panelu online użytkownika po odinstalowaniu programu na urządzeniu.

63.

+ - icon

Tak można wpisać wcześniej klucze się sumują nic nie przepada ,a pozostałe dni licencji pozostają.

64.

+ - icon

Kucze są ważne jeden miesiąc od czasu wygenerowania ,kupione klucze nie podlegają zwrotom a ich użycie po terminie jednego miesiąca nie jest możliwe.

65.

+ - icon

Pobieranie lub zapisywanie obrazów
Z komputera:
Kliknij prawym przyciskiem myszy miniaturę obrazu, który chcesz pobrać.
Otwórz go w nowej karcie.
Kliknij Zapisz.
Z telefonu komórkowego:
Długo naciśnij miniaturę obrazu, który chcesz pobrać.
Kliknij „Pobierz obraz” lub „Otwórz obraz w nowej karcie”.
Zapisać obraz.

66.

+ - icon