shape
email [email protected] phone+48 795 032 335
gradient gradient gradient gradient

Regulamin sklepu

Złożenie zamówienia oznacza, że kupujący zapoznał się z Regulaminem, rozumie jego treść i akceptuje wszelkie jego postanowienia.
Strona realizuje zamówienia na terenie Polski i zagranicy.
Odebranie instrukcji w formie PDF na e-mail lub z możliwością instalacji na telefonie lub innym sprzęcie z systemem Android jest jednoznaczne z zakupem aplikacji
programu oprogramowania. Należy pamiętać, że do prawidłowego działania oprogramowania jest wymagany dostęp do aktywnego połączenia z internetem na urządzeniu na którym aplikacja program oprogramowanie zostało zainstalowane i uruchomiony transfer danych lub połączenie z siecią Wi-Fi.

Przeznaczenie programu

Program przeznaczony jest do monitoringu kontroli ochrony zabezpieczenia telefonu smartfona tabletu.

Program przygotowany jest dla firm i osób prywatnych, które chcą monitorować kontrolować chronić własny sprzęt .Dla kogo jest aplikacja dla:

 • rodziców i opiekunów prawnych chcących mieć kontrole nad własnymi dziećmi i wykorzystywaniem przez nie smartfony, telefony, tablety pod stałą kontrolą rodzicielską.
 • osoby które chcą uchronić swoje dzieci przed złym towarzystwem .
 • osoby które chcą uchronić swoje dzieci przed narkotykami.
 • osoby które chcą uchronić swoje dzieci przed pedofilią.
 • osoby które chcą zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą.
 • osoby które chcą zapobiec popełnienia przestępstwu.
 • osoby które chcą zabezpieczyć się przed porwaniem.
 • osoby które chcą nagrywać swoje rozmowy.
 • osoby które chcą zabezpieczyć swoje mienie.
 • osoby które chcą monitorować osoby chore będące członkami rodziny .
 • osoby które chcą monitorować osoby starsze będące członkami rodziny.
 • osób, które chcą mieć wgląd w sposób wykorzystywania własnego sprzętu.
 • osób, które chcą mieć historię i archiwizację informacji dotyczących wykorzystywania przez nich danych urządzeń.
 • monitoring smartfonów, telefonów, tabletów oraz urządzeń w firmie wymaga poinformowania osobę lub pracowników o tym fakcie.

Kwestie prawne i odpowiedzialność

Program przeznaczony jest do monitoringu kontroli zabezpieczenia ochrony telefonu smartfona tabletu inne wykorzystanie aplikacji do którego program nie jest przeznaczony może naruszać obowiązujące prawo w danym kraju.

Niewłaściwe użytkowanie programu może naruszać prawo Kodeksu Karnego. Sprzedawca, dystrybutor i producent nie ponoszą odpowiedzialności za niewłaściwe lub niezgodne z prawem wykorzystywanie programów.
Zabronione jest używanie programów na większej ilości stanowisk niż ilość wykupionych licencji. Programy nie mogą być użyte do łamania prawa.
Programy nie naruszają warunków licencyjnych innego oprogramowania. Oprogramowanie przeznaczone jest do kontroli rodzicielskiej dzieci, zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą, zabezpieczenia własnego mienia na użytek własny. Należy pamiętać, że podsłuchiwania innych osób bez ich wiedzy i zgody jest niezgodne z polskim prawem. Niewłaściwe użytkowanie aplikacji może naruszać prawo z Art. 265,
266, 267 i 268 oraz 269b Kodeksu Karnego.Jako sprzedawca nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie niezgodne z prawem wykorzystywanie programu i używanie aplikacji , oraz za jakiekolwiek nadużycia lub wyrządzone szkody przez użytkownika nie stosującego się do przepisów i regulacji prawnych danego kraju.

Zastrzeżenie prawne: Produkt lub usługa monitorowania SpyPhone może być wykorzystywana wyłącznie do legalnych i zgodnych z prawem celów przez upoważnionych użytkowników i niniejszym zostajesz powiadomiony, że instalacja lub używanie produktu lub usługi monitorowania SpyPhone w jakimkolwiek innym celu może naruszać lokalne, stanowe ,prawo federalne lub obowiązuj prawo w danym kraju.

SpyPhone jest przeznaczony do monitorowania Twoich dzieci, pracowników lub innych osób . Musisz powiadomić użytkowników telefonu komórkowego, że są monitorowani przez aplikację, zaniedbanie tego może spowodować złamanie prawa i przepisów w Twoim kraju. Jeśli zainstalujesz aplikację program oprogramowanie usługi typu SpyPhone na urządzeniu którego nie jesteś właścicielem możesz łamać obowiązujące prawo.

Kupując Monitoring SpyPhone zgadzasz się przestrzegać wszystkich obowiązujących przepisów prawa w Twoim kraju dotyczących korzystania z oprogramowania SpyPhone.
Musisz posiadać smartfon lub mieć pisemną zgodę właściciela smartfona przed pobraniem, zainstalowaniem i aktywacją oprogramowania SpyPhone na tym telefonie.
Użytkownik smartfona musi mieć wiedzę, że przeglądasz jego dane osobowe inaczej może to naruszać obowiązujące prawo w kraju w którym użytkujesz SpyPhone.
SpyPhone nie ponosi odpowiedzialności za instalację, pobranie i aktywację oprogramowania SpyPhone na smartfonie („telefon-y komórkowy,komórkowe”)
bez wiedzy i zgody jego prawnego właściciela. Zgadzasz się, że SpyPhone nie ponosi odpowiedzialności, nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek niewłaściwe użycie lub szkody.
Gdy tylko pobierzesz, zainstalujesz lub aktywujesz SpyPhone zgadzasz się przestrzegać wszystkich praw obowiązujących w Twoim kraju i przyjmujesz pełną odpowiedzialność za sposób, w jaki korzystasz ze SpyPhone.

Wymagania sprzętowe

Do prawidłowego funkcjonowania programu potrzebne jest urządzenie z systemem Android. Program działa poprawnie na sprawnych urządzeniach, wolnych od wirusów o standardowych konfiguracjach oraz pozbawionych modyfikacji systemowego lub sprzętowego. Producent jak i dystrybutor nie biorą odpowiedzialności za przekroczenie transferów i wynikających z tego skutków prawnych i finansowych, powstałych w wyniku niewłaściwego użycia produktu przez klienta końcowego. Program stara się być niewidoczny dla programów antywirusowych, niemniej jednak może zdarzyć się sytuacja wymagająca dokonania ręcznego zmiany konfiguracji w oprogramowaniu urządzenia.

Ilość i okres licencji oraz przechowywanie danych

Jeden egzemplarz licencji produktu może być wykorzystywany na jednym urządzeniu. Możliwe jest przeniesienie programu w obrębie tego samego konta/loginu. Nie ma możliwości przeniesienia licencji ponownie na urządzenie z którego była przeniesiona licencja. Okres licencji się sumuje.  Wszelkie samodzielne próby ( bez poinformowania sprzedawcy ) przenoszenia licencji oraz nadużycia mogą skutkować zablokowaniem bądź usunięciem konta.
Dane użytkownika na serwerze przechowywane są przez okres 30 dni dla kont licencyjnych , 7 dni dla kont testowych na dwa dni. Dane zebrane użytkownika w panelu są przechowywane przez 3 dni od wygaśnięcia licencji, jeżeli w terminie trzech dni licencja nie zostanie aktywowana zebrane dane zostaną usunięte a ich odzyskanie nie będzie możliwe. Po zakończeniu licencji klient nie ma dostępu do panelu jeżeli nie odnowi licencji, przekroczenie okresu odnowienia w czasie wygasania konta skutkuje brakiem możliwości dostępu do wcześniej zebranych danych.

Firma nie bierze odpowiedzialności za utracone dane. Klient ma obowiązek archiwizować je we własnym zakresie . Zebrane dane na kontach aktywnych usuwane są po upływie 90 dni.
Zebrane dane na kontach nieaktywnych kont usuwane są po upływie 3 dni.

Łamanie regulaminu podawanie podszywanie się pod maile pokazowe z filmów instrukcji, rejestracja programu na maile pokazowe skutkować będzie usunięciem takich konto.
Podane dane mail są wyłącznie pokazowe ,należy podać prawdziwy swój mail i swoje hasło.
Zalecamy wykorzystanie maila który został stworzony wyłącznie do tego celu, na maila przychodzi potwierdzenie po instalacji które należy zaakceptować aby korzystać z programu bez ograniczeń, w niepotwierdzonych kontach jeżeli instalacja nie zostanie potwierdzona odzyskanie przypomnienie hasła nie będzie możliwa ,w niepotwierdzonych kontach i instalacjach takim użytkownikom nie przysługuje pomoc techniczna .

Wersja na 2 dni jest wersja testową nie ma klucza na test na 2 dni.
Licencje można przedłużyć na kolejny wybrany okres w terminie 30 dni od wygaśnięcia, wyjątkiem są konta testowe na 2 dni które są usuwane po 7 dniach.
Nie przedłużone nieaktywne konta licencyjne są usuwane po 30 dniach.
Konta testowe na 2 dni jeżeli nie zostaną aktywowane na licencję, będą usunięte po 7 dniach.

zakupione licencje można przedłużyć na kolejny okresy 15,30,90,182,365 dni w terminie 30 dni ,konta na 2 dni 7 dni od wygaśnięcia ,nieaktywne konta są usuwane po 30 dniach lub 7 dni dotyczy konto testowych na 2 dni, wersja na 2 dni jest wersja testową i nie ma klucza na test na 2 dni. Klucze licencji są na wersje 15,30,90,182,365 dni, oraz na wersje 17,32,92,184,367 dni.

Klucze licencji od zakupu są ważne:
klucze są ważne jeden miesiąc od czasu wygenerowania ,kupione klucze nie podlegają zwrotom a ich użycie po terminie jednego miesiąca nie jest możliwe.

Składanie zamówień,wysyłka

Wysyłka programu odbywa się poprzez pocztę elektroniczną oraz jest darmowa. Ze względu na specyfikę produktu i charakter prowadzonej działalności wysyłka programu odbywa się anonimowo. Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to możliwe w dni pracujące w godzinach 10-17 pon-piątek w soboty, niedziele i święta zamówienia oraz wysyłka nie są realizowane. Terminy realizacji zamówień wynoszą najczęściej do kliku godzin od zaksięgowania wpłaty, ale mogą ulec wydłużeniu do 1-3 dni roboczych. Każdy program po dokonaniu płatności zostaje zarejestrowany na dane kupującego sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości strona zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży zmiany programu,bądź zmianę jego ceny, bez wcześniejszego uprzedzenia użytkowników.Reklamacje na wysyłkę na maila można składać po zamówieniu max 30 dni.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać Fakturę VAT 0% należy podczas składania zamówienia podać nazwę firmy oraz identyfikator NIP. W innym przypadku wystawimy paragon.

Gwarancja

Użytkownikowi który zakupił licencje przysługuje okres gwarancji na okres trwania zakupionej licencji oraz prawo do bezpłatnej pomocy drogą elektroniczną, a także do uzyskania informacji technicznej. Ważność zakupionych kluczy licencji wynosi jeden miesiąc od czasu wygenerowania licencji.Reklamacje na wysyłkę na maila można składać po 24 godzinach maksymalny czas reklamacji jest do 30 dni.

Jakiekolwiek ręczne lub programowe modyfikacje programu, w tym ingerencja w programowe w urządzenie na którym jest zainstalowany program,Użytkownik programu jest zobowiązany do tego iż jego urządzenie jest wolne od wirusów,i innych modyfikacji które powodują wadliwe lub nieprawidłowo działające urządzenie, zawirusowany komputer ,telefon ,smartfon czy tablet, mogą nie właściwie działać z zainstalowanym programem i powodować nieprawidłowe działanie programu. Należy rozumieć to jako utratę gwarancji na takich urządzeniach. Gwarancja nie jest udzielana na niewykrywalność programu przez programy antywirusowe.Zgodnie z ustawą, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką itp. Na podstawie braku możliwości zwrotu prosimy o przemyślane zakupy.

W przypadku problemu w działaniu oprogramowania, do jego stwierdzenia lub prawidłowej konfiguracji może być wymagany dostęp fizyczny do telefonu w którym zostało zainstalowane program lub oprogramowanie może być wymagany dostęp do konta w panelu użytkownika.

Z uwagi na częste aktualizacje komunikatorów: facebook messenger, viber, whatsapp, instagran, signal, telegram, skype i inne, dane z tych komunikatorów mogą przestać być wysyłane. Nasza firma na bieżąco stara się je  aktualizować aplikacje . W niektórych sytuacjach może być wymagana reinstalacja aplikacji. W wyjątkowych sytuacjach może przestać  działać któraś z funkcji w aplikacji. Niestety nie jesteśmy przewidzieć przyszłych kroków lub zmian w oprogramowaniu producentów programów jak i telefonów.

Nie wszystkie telefony na systemie Android obsługują wsparcie wejścia liniowego strumienia audio telefonu, umożliwiające nagrywania rozmów z obydwóch stron rozmówców. W niektórych modelach telefonów z systemem android jest ograniczona możliwość nagrywania rozmów przez telefon, lub jest całkiem niemożliwa, spowodowane
jest to ograniczeniem sprzętowym samego telefonu

Firma zastrzega sobie prawo do aktualizacji lub zmiany w konfiguracji serwera co może wiązać się z chwilowym brakiem dostępu do usługi. Z tego tytułu klientowi nie należy odszkodowanie.

Firma nie bierze odpowiedzialności za utracone dane. Klient ma obowiązek archiwizować je we własnym zakresie .

Nie opłacone nie zrealizowane zmówienia są anulowane po 7 dniach od złożeniu zamówienia.

Ochrona prywatności

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. \”O ochronie danych osobowych\”. Zgodnie z tą ustawą Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Klient dokonujący zakupu na stronie wyraża zgodę na wykorzystywanie swojego adresu e – mail przez stronę spyphone.pl do celów niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia oraz rozpatrzenia reklamacji. Struktura witryny strony została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania witryny nie są też gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera. Strona nigdy nie udostępnia i nie będzie w przyszłości udostępniać danych osobowych swoich klientów do celów innych niż te związanych z realizacją zamówienia.

Prawa autorskie.

Treść strony internetowej chroniona jest prawem autorskim i nie może być modyfikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to pisemną zgodę. Zawartość serwisu nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83)

Wszystkie znaki towarowe na tej stronie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Wymienione znaki towarowe są używane wyłącznie w celu opisania zgodności smartfonów i operatorów z naszym oprogramowaniem do monitorowania .

Licencje programów.

Licencja i Regulamin używania programu:
Uwaga. Należy dokładnie zapoznać się z treścią niniejszej Umowy Licencyjnej, zwanej dalej Licencją,
która stanowi prawnie wiążącą umowę zawartą pomiędzy osobą fizyczną lub prawną, zwaną dalej
Użytkownikiem i Sprzedawcą. Licencja określa zasady użytkowania oprogramowania, wiążące Sprzedawcę i Użytkownika.
Oprogramowanie chronione jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim o ochronie praw własności intelektualnej.

1. Przedmiotem niniejszej Licencji jest użytkowanie oprogramowanie system zwanego dalej programem do monitoringu

2. Sprzedawca jest wyłącznym właścicielem Programu, w tym praw autorskich i majątkowych do Programu.

3. Sprzedawca przekazuje kopię Programu Użytkownikowi do jego wyłącznego użytku. Użytkownik ma prawo do korzystania z Programu zgodnie z jego przeznaczeniem na urządzeniach z systemem Android.

4. Program może być używany tylko na takiej ilości stanowisk (licencji) jaka została zakupiona i określona w umowie kupna programu. W przypadku jednej licencji program może być używany na jednym urządzeniu.

5. Użytkownikowi nie wolno wynajmować, wydzierżawiać, odsprzedawać ani wypożyczać Programu, jego kopii osobom trzecim.

6. Zabroniona jest dekompilacja oraz jakakolwiek inna modyfikacja Programu, a także wykorzystanie Programu lub jego części w innym oprogramowaniu. Niedozwolone jest również wykorzystanie Programu do tworzenia publikacji i opracowań bez odrębnej zgody Autora.

7. Użytkownikowi, który zakupił Program przysługuje prawo do bezpłatnej pomocy drogą elektroniczną, a także do uzyskania informacji i pomocy technicznej.

8. Sprzedawca nie zobowiązuje się do zachowania ani utrzymania dotychczasowych cen .

9. Sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za powstałe szkody, które mogłyby nastąpić na skutek stosowania Programu, w tym również utratę informacji i straty pieniężne wynikłe z użytkowania lub niemożności użytkowania Programu.

10. Sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec niezgodnego z prawem korzystania z Programu.

11. Zabrania się używania aplikacji w celu wyłudzania informacji poufnych, takich jak: loginy i hasła do kont bankowych, loginy i hasła do portali społecznościowych, poczty oraz wszelkich innych, które są wpisywane z klawiatury po wprowadzeniu adresu strony.

12. Dozwolone jest instalowanie programu na urządzeniu stanowiącym własność użytkownika.

13. W przypadku naruszenia postanowień Licencji, Sprzedawca ma prawo rozwiązać niniejszą umowę oraz dochodzić swoich roszczeń z tytułu tego naruszenia.

14. W przypadku zmiany hasła do Panelu klienta lub serwera należy pamiętać, że nie będzie możliwości odzyskania go przez sprzedawcę w wyniku jego zagubienia przypomnienie hasła można zrobić z panelu logowania a przypomnienie zostanie wysłane na maila użytkownika .

15. Użytkownik zobowiązuję się poinformować w sposób jasny i zrozumiały wszystkich użytkowników danego urządzenia o sposobie działania zainstalowanego programu, a także uzyskać zgodę, od wszystkich osób korzystających z urządzenia, a także poinformować ich o możliwości monitorowania ich działań na urządzeniu.

16. W przypadku zainstalowania programu na urządzeniu, użytkownik może zostać narażony na odpowiedzialność prawną, w zależności od przepisów prawa obowiązujących w danym kraju. Zawsze przed użyciem programu sprawdź czy używanie takich programów w twoim kraju jest dozwolone i pod jakimi warunkami.

17. Zastrzeżenie dotyczące znaków towarowych: Wszystkie nazwy produktów, znaków i / lub poszczególnych firm wymienione w tej witrynie są znakami towarowymi ™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Korzystanie z nich nie oznacza żadnego powiązania z nimi ani żadnego poparcia przez nie.

Pomoc techniczna licencje i ich przedłużenie

Pomoc licencje kontakt  e-mail [email protected] 
kontakt w godzinach 10-17 pon-piątek w dni robocze w weekendy i święta nie pracujemy pomoc w tym okresie nie jest możliwa.
Kontakt pomoc na e-mail jest udzielana w najszybszym dla nas możliwym terminie.
Nie odpowiadamy na smsy prosimy o informacje na e-mail dotyczący zaistniałego problemu .
Każdy problem lub przedłużenie licencji jest przez nas rozwiązywany najszybciej jak to możliwe , kontakt telefoniczny to najszybsze rozwiązanie w tym przypadku ,wysyłane informacji na e-maila bez powiadomienia na telefon  wydłuża czas reakcji na zgłoszenia .

Kupując licencję testową na 2 dni, możemy ją zainstalować tylko raz w danym telefonie. Nie ma możliwości ponownego przedłużenia na 2 dni tego samego telefonu aby wydłużyć czas licencji. Natomiast można licencje testową 2 dniową. Licencje można przedłużyć na kolejny okresy 15,30,90,182,365,730 dni w terminie 30 dni od wygaśnięcia. Nie przedłużone licencje są usuwane po 30 dniach wraz z nieaktywnym kontem, konta testowe na 2 dni usuwane są po 7 dniach.

Firma nie bierze odpowiedzialności za utracone dane. Klient ma obowiązek archiwizować je we własnym zakresie . Zebrane dane na kontach aktywnych usuwane są po upływie 90 dni.
Zebrane dane na kontach nieaktywnych kont usuwane są po upływie 3 dni.

Zwroty 

Zgodnie z art. 38 pkt 13 konsumentowi nie przysługuje prawo do zwrotu treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym
Informujemy, że prawo do zwrotów oprogramowania komputerowego i treści cyfrowych zakupionych na odległość, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku, jest prawnie uregulowane i nie podlega zwrotom .

Zgodnie z ustawą, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi takie jak oprogramowanie sprzedawane na podstawie indywidualnych klucz licencji jest generowany na zamówienie kupującego, wygenerowany klucz licencji wysłany wraz z dostępem do pobrania oznacza ze zamówienie zostało zrealizowane i nie podlega zwrotom.

Klucze licencji są ważne:
klucze są ważne jeden miesiąc od czasu wygenerowania.Kupione klucze nie podlegają zwrotom a ich użycie po terminie jednego miesiąca nie jest możliwe.Reklamacje na wysyłkę na maila można składać do 30 dni.

Uwaga! Jeżeli nie akceptujesz powyższych zapisów umowy licencyjnej i prawnej nie składaj zamówienia, nie pobieraj aplikacji , nie instaluj aplikacji nie aktywuj aplikacji nie korzystaj z serwisu i usług z tym podwiązanych.

image/svg+xml
Szybki kontakt z nami: +48 795 032 335