shape
email infologmy@gmail.com phone+48 795 032 335
gradient gradient gradient gradient element

Spyphone Android 10

19 czerwca 2020

Spy-phone na system Android 10

Ograniczenia dla Android 10

Jakie ograniczenia związane z Androidem 10:
Automatyczne zrzuty ekranu na każdym z nich mogą pojawia się komunikat o przekazie ekranu (z wyjątkiem Xiaomi).
Nagrywanie połączeń działa,ale jakość nagrania będzie niska lub nie będzie go wcale.Rozwiązaniem problemu dotyczy szczególnie telefonów Samsung
rozwiązaniem problemu z nagrywaniem jest root telefonu lub zmiana oprogramowania na region spoza unii europejskiej
Funkcja „Schowek” w obecnej chwili na razie nie działa.

Jest narzędzie program który poprawi działanie zwiększy jego uprawnienia i sprawi ze program spy-phone będzie nie wykrywalny dla systemu antywirusów aby to zrobić należy zainstalować program na komputerze z systemem Windows,podłączyć telefon do komputera w telefonie musi byc aktywne ustawienia programistyczne i debugowanie jak to zrobić jest zawarte w naszej instrukcji .Program dostępny wyłącznie dla naszych licencyjnych klientów.

Najnowsze informacje

Uwaga problem z nagrywania rozmów został przez nas rozwiązany teraz po naszych ustawieniach nagrywanie rozmów działa dwustronnie na systemie Android 10.
Zmieniamy ustawienia na telefonach z panelu admin obecnie zmieniliśmy ustawienia na telefonach z Android 10.
Nasze zmiany działają na telefonach potwierdzone że działa na telefonach flagowych Samsung,Huawei inne jeszcze nie są potwierdzone.
Jeżeli na twoim telefonie nie działa lub działa nagrywanie rozmów jednostronnie na systemie Android 10 lub innym
prosimy o kontakt i informacje na ten tema.Zmienimy je na twoim telefonie z panelu admin,prosimy o kontakt i informacje czy po naszych zmianach działa nagrywanie rozmów i czy działa dwustronnie.

Aby go otrzymać należy napisać do nas i podać nazwę użytkownika z panelu czyli podać mail na który jest zarejestrowany program.

kontakt z nami

INFORMACJE
POMOC TECHNICZNA


Pracujemy w godzinach 10-17 pon-piątek

infologmy@gmail.com

+48 79 503 23 35

blog spyphone blog spyphone instrukcja spyphone jaki telefon do podsłuchu keylogger lokalizacja pracownika monitoring pracownika nagrywanie android 10 nagrywanie rozmów nasluch otoczenia podsłuch podsłuch android podsłuch męża podsłuch na telefon podsłuch na telefon podsłuch w telefonie spyphone android podsłuch android podsłuch pegasus podsłuch spyphone podsłuch telefonu podsłuch w telefonie podsłuch z izraela root spyphone sky-fone skyfone spy spy-fone spy-mobile spy-phone android spyfone spyphone spyphone.pl spyphone.pl partner Together Esports spyphone.pl root spyphone.pl Together Esports spyphone android spyphone android root spyphone gps spyphone najlepszy spyphone pegasus spyphones spyphone z izraela spyshop szpieg android szpieg sms szpieg telefonu telefon do spyphone

image/svg+xml
Szybki kontakt z nami: +48 795 032 335